Мовна політика України і Канади: порівняльний аналіз
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1439.2014.1(20).39385Ключові слова:
мовна політика, Україна, Канада, порівняльний аналіз, державна мова, білінгвізмАнотація
У статті здійснено наукове обрунтування концептуальних засад реалізації державної мовної політики в Україні в умовах сучасного державотворення. Уточнено понятійно-категоріальний апарат і сутнісні характеристики понять "мовна політика". Проаналізовано вітчизняний і зарубіжний досвід становлення й розвитку правової та організаційної складових мовної політики. Визначено основні чинники впливу на розвиток мовних відносин у сучасній Україні, зокрема, політичний та регіональний.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Вісник Одеського національного університету. Соціологія і політичні науки
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.