Безпека України в сучасному євроінтеграційному процесі. Постмодерністський підхід
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1439.2016.4(27).119056Ключові слова:
постмодерн, індивідуалізм, безпека, спецслужбиАнотація
Стаття присвячена дослідженню загроз європейським державам, що виникають в умовах трансформацій від епохи модерну до постмодерну, та в Україні, сучасний стан якої не відповідає умовам постмодерну, на її шляху до євроінтеграції. Тенденція вивільнення індивідів з-під системного контролю актуалізує у сучасному світі взагалі та в окремих державах проблеми підтримання необхідного порядку, безпеки, політичної та економічної стаб ільності із залученням спецслужб.
Посилання
Bauman, Zigmunt. «Postmoderniti abo zhy’ttya z ambivalentnistyu» In Zahidna sociologiya: suchasni parady’gmy’, edited by G. Sokolova, L. Titarenko, 368–390, Minsk: Belaruskaya navuka, 2015.
Ajzenshtadt Shmuel Noel. «Riznomanittya moderniti» In Zahidna sociologiya: suchasni parady’gmy’, edited by G. Sokolova, L. Titarenko, 391–403, Minsk: Belaruskaya navuka, 2015.
Dzhejmison Fredric. «Postmodernizm ta suspil’stvo spozhy’vannya» In Zahidna sociologiya: suchasni parady’gmy’, edited by G. Sokolova, L. Titarenko, 404–420, Minsk: Belaruskaya navuka, 2015.
Korotka hronika podij rozkolu, accessed December 11, 2016, http://hram.ks.ua/index.php/ propovedi-i-stati/1141-kratkaya-khronika-sobytij-raskola
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Вісник Одеського національного університету. Соціологія і політичні науки
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.