Редакційний штат

Головний редактор

Даніела Іррера, департамент координації міжнародних зв’язків факультету політичних та суспільних наук Катанійського університету (Катанія, Італія)

Науковий редактор

Ольга Брусиловська, кафедра міжнародних відносин факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна)

Заступник наукового редактора

Iгор Коваль, кафедра міжнародних відносин факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна)

Відповідальний редактор

Юлія Узун, кафедра історії та світової політики факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна)

Редакційна колегія

Міруна Балошин, кафедра європейських досліджень та управління Факультету європейських студій, Бабеш-Бойяї університет (Клуж-Напока, Румунія)

Роман Бейкер, професор кафедри теорії політики, факультет політичних наук та міжнародних досліджень Університету Миколая Коперника в Торуні, Польща; президент Польської асоціації політичних наук 2010-2016

Альона Висоцька Гуедес-Вієйра, професор кафедри політичних наук та міжнародних відносин Університет Мінью, Брага, Португалія

Cтефан Вульф, університет Бірмінгему (Бірмінгем, Великобританія); Асоціація політичних досліджень; Європейський консорціум з політичних досліджень з питань безпеки; Виконавчий комітет Секції з питань етнічної приналежності, націоналізму і міграції Асоціації міжнародних досліджень (Бірмінгем, Великобританія)

Сергій Глєбов, кафедра міжнародних відносин Факультету міжнароднихвідносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна)

Cтефано Гуззіні, Університет Уппсали (Швеція), Папський католицький університет Ріо-де-Жанейро (Бразилія), Датський інститут міжнародних досліджень (Копенгаген, Данія)

Лукаш Донай, кафедра міжнародних відносин Університету імені Адама Міцкевича (Познань, Польща)

Володимир Дубовик, кафедра міжнародних відносин, факультет міжнародних відносин, політології та соціології, ОНУ імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна)

Тарас Кузьо, Школа поглиблених міжнародних досліджень Університету Джонса Гопкінса (Вашингтон, США); кафедра українознавства Торонтського університету (Торонто, Канада); Національний Університет Києво-Могилянської Академії (Київ, Україна)

Ірина Максименко, кафедра міжнародних відносин Факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна)

Юрай Марущак, Інститут політичних наук, Академія наук, (Братіслава, Словаччина)

Юрій Мацієвський, катедра політології та національної безпеки Центр політичних досліджень НаУОА Національний університет «Острозька Академія» (Острог, Україна)

Ніколай Петро, кафедра політичних наук, Центр дослідження миру та ненасильства Університету Род-Айленд (Род-Айленд, США)

Всеволод Самохвалов, кафедра мiжнародних відносин університету Льєж (Льєж, Бельгія); Кембриджський університет (Лондон, Великобританія)

Поліна Сіновець, кафедра міжнародних відносин Факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ імені І. І. Мечникова (Одеса, Україна)

Анджей Шептицький, кафедра Європейської інтеграції Факультету політичних наук та міжнародних студій Варшавського університету (Варшава, Польща)

Рецензійна колегія

Регіна Геллєр, Інститут досліджень миру і політики безпеки Гамбурзького університету (Гамбург, Німеччина)

Бретіслав Данчак, кафедра міжнародних відносин та європейських студій Факультету соціальних досліджень Університету Масарика (Брно, Чехія)

Трейсі Джермен, відділ оборонних досліджень; Кінг коледж (Королівський Коледж командування і персоналу спільних служб Лондону) (Лондон, Великобританія)

Анжела Качуєвські, кафедра історії та політичних наук Університету Аркадія (Гленсайд, США)

Cвєтлана Льнявські-Екелунд, Інститут досліджень центральної та східної Європи Лундського університету (Лунд, Швеція)

Iванка Мавродієва-Георгієва, кафедра риторики Факультету філософії Софійського університету «Св. Климент Охрідський» (Софія, Болгарія)

Андрій Макаричєв, департамент управління та політики Інституту політичних досліджень Іохана Скітте при Тартуському університеті (Тарту, Естонія)

Мітчел Оренштейн, кафедра російських та східноєвропейських досліджень Університету Пенсильванії (Філадельфія, США)

Ян Хольцер, кафедра міжнародних відносин та європейських студій Факультету соціальних досліджень Університету Масарика (Брно,Чехія)

Джорджіана Цицео-Вальдтраут, кафедра європейських студій та управління факультету європейських студій Клузького університету імені Бабеша-Бойяї (Клуж-Напока, Румунія)

Сергій Якубовський, кафедра міжнародних економічних відносин факультету міжнародних відносин, політології та соціології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (Одеса, Україна)

Ярослав Яньчак, кафедра європейських досліджень факультету політології та журналістики Університету імені Адама Міцкевича (Познань, Польща); група європейських досліджень Європейського університету Віадріна (Франкфурт на Одері, Німеччина).